Jdi na obsah Jdi na menu

Přáteláček s učiteli ZŠ - 8. 4. 2009

Ve středu 8. dubna si dovolila dívčí část našeho týmu Lucka, Tereza, Radka a Lenka s pomocí Pavla, Martina a střídajícím Milanem pozvat k přátelskému utkání tým učitelek místní ZŠ. Tým sehraných soupeřek, vedených učitelkou tělocviku a především zkušenou hráčkou volejbalu Věrkou Dudovou, budil už od začátku respekt a to nejen novými dresy místní ZŠ. Nutno přiznat, že se soupeřky honosily do těchto okamžiků již dvěmi suverénními vítězstvími ze vzájemných utkání proti zástupcům bývalých žáků, rodičů a přátel místní školy a rovněž dnes byly opět více než zdatným soupeřem. Zejména v druhém setu se náš tým nechal ukolébat jednoznačným průběhem setu prvního a tak tak že se nehrál set třetí. Naštěstí jsme to však zvládli a přestože šlo o výsledek až na posledním místě, pocit z nádherné výhry 2:0 určitě potěšil. Blahopřejeme!