Jdi na obsah Jdi na menu
 


OVL 2016-2017 - 3.liga

Ostravská volejbalová liga 2016-2017 (3. liga)


 

 Účast ve třetí lize OVL: Michálkovice B, Michálkovice C, Vega Hladnov

 

Konečná tabulka 3. ligy OVL v sezóně 2016/2017

ovl.jpg

 

Termín Typ zápasu / Soupeř Výsledek
4. 3. 2017 Play-off zápasy -
9:00  Vega Hladnov - Kulhající klokani  0:2 (17:25, 17:25)
9:00  Michálkovice B - Blutym  0:2 (20:25, 15:25)
10:00  Michálkovice B - Michálkovice C  1:2 (22:25, 25:20, 9:15)
10:50  Michálkovice C - Blutym  0:2 (25:27, 15:25)
11:40  Michálkovice B - Flying Muffins  0:2 (16:25, 15:25)
11:40  Vega Hladnov - Pohodáři  2:1 (22:25, 25:14, 15:9)
12:30  Michálkovice C - Padlé hvězdy  2:0 (25:7, 25:9)
13:20  Vega Hladnov - L.A. Poruba  1:2 (27:25, 13:25, 13:15)
14:10  Michálkovice B - Lhoťáci   2:0 (26:24, 29:27)
1. 4. 2017  Play-off zápasy -
8:00  Michálkovice B - Haluzáci  1:2 (26:28, 25:21, 5:15)
9:00  Vega Hladnov - Koníci  0:2 (13:25, 15:25)
9:00  Michálkovice B - Padlé hvězdy  0:2 (24:26, 23:25)
10:50  Vega Hladnov - Řepy  0:2 (13:25, 22:25)
10:50  Michálkovice C - Flying Muffins  2:1 (20:25, 25:21, 15:13)
11:40  Michálkovice C - Haluzáci  1:2 (25:19, 22:25, 14:16)
12:30  Vega Hladnov - AVK Dolní Benešov  0:2 (19:25, 14:25)
13:20  Michálkovice C - Lhoťáci  2:1 (25:18, 19:25, 15:12)
14:10  Vega Hladnov - Lentopallo  0:2 (21:25, 12:25)

 

Konečná tabulka 3. ligy OVL po základní části

ovl.jpg

Termín Typ zápasu / Soupeř Výsledek
29. 10. 2016  Základní část -
9:00  Vega Hladnov - L.A. Poruba  0:2 (25:27, 20:25)
10:00  Michálkovice C - L.A. Poruba  0:2 (13:25, 22:25)
10:50  Vega Hladnov - Lhoťáci  2:1 (22:25, 26:24, 15:4)
11:40  Michálkovice C - Vega Hladnov  2:1 (25:22, 19:25, 15:10)
12:30  Michálkovice B - Flying Muffins  2:1 (23:25, 25:22, 15:11)
14:10  Michálkovice B - L.A. Poruba  0:2 (17:25, 17:25)
14:10  Michálkovice C - Flying Muffins  2:1 (25:13, 24:26, 15:13)
15:00  Michálkovice B - Blutym  0:2 (19:25, 15:25)
19. 11. 2016  Základní část -
11:00  Michálkovice B - Řepy  0:2 (13:25, 7:25)
12:00  Michálkovice B - Koníci   0:2 (18:25, 13:25)
12:00  Michálkovice C - Blutym  0:2 (17:25, 15:25)
13:40  Michálkovice C - Haluzáci  2:0 (25:22, 25:19)
13:40  Michálkovice B - Pohodáři   0:2 (17:25, 18:25)
14:30  Vega Hladnov - Haluzáci  1:2 (18:25, 26:24, 11:15)
14:30  Michálkovice B - AVK Dolní Benešov  0:2 (13:25, 10:25)
16:10  Vega Hladnov - Koníci   0:2 (7:25, 10:25)
16:10  Michálkovice C - Lhoťáci   2:0 (25:23, 25:18)
17:00  Vega Hladnov - Kulhající klokani   0:2 (15:25, 23:25)
22. 01. 2017  Základní část -
9:00  Michálkovice C - Pohodáři  1:2 (27:25, 20:25, 10:15)
10:00  Vega Hladnov - Flying Muffins  2:0 (29:27, 25:22)
10:00  Michálkovice B - Lhoťáci  0:2 (20:25, 22:25)
10:50  Michálkovice B - Padlé hvězdy  0:2 (26:28, 23:25)
10:50  Michálkovice C - Řepy  0:2 (19:25, 22:25)
11:40  Vega Hladnov - Pohodáři  2:1 (20:25, 25:23, 15:13)
12:30  Michálkovice B - Haluzáci  2:1 (24:26, 25:16, 15:11)
13:20  Michálkovice C - Lentopallo  0:2 (22:25, 16:25)
14:10  Vega Hladnov - AVK Dolní Benešov  2:0 (25:17, 25:20)
15:00  Michálkovice C - Kulhající klokani  0:2 (18:25, 21:25)
15:50  Vega Hladnov - Lentopallo  1:2 (21:25, 25:15, 9:15)
12. 02. 2017  Základní část -
9:00  Michálkovice C - Koníci  0:2 (24:26, 20:25)
10:00  Michálkovice B - Kulhající klokani  0:2 (11:25, 16:25)
10:00  Michálkovice C - Padlé hvězdy  1:2 (21:25, 25:19, 13:15)
10:50  Vega Hladnov - Blutym  2:0 (25:12, 25:17)
11:40  Michálkovice B - Michálkovice C  0:2 (17:25, 11:25)
12:30  Michálkovice C - AVK Dolní Benešov  1:2 (25:21, 19:25, 8:15)
13:20  Vega Hladnov - Řepy  0:2 (20:25, 19:25)
14:10  Michálkovice B - Lentopallo  0:2 (13:25, 24:26)
15:00  Vega Hladnov - Padlé hvězdy  2:0 (25:17, 25:19)
15:50  Michálkovice B - Vega Hladnov  0:2 (13:25, 15:25)