Jdi na obsah Jdi na menu
 


Ostravská volejbalová liga 2015-2016 (3. liga)


 

 Účast ve třetí lize OVL: Michálkovice B, Michálkovice C, Vega Hladnov

 

Konečná tabulka 3. ligy OVL v sezóně 2015/2016

ovl.jpg

 

Termín Typ zápasu / Soupeř Výsledek
13. 3. 2016  Zápasy o konečné umístění -
08:00  Michálkovice B - Lhoťáci  2:1 (20:25, 25:22, 15:13)
09:00  Vega Hladnov - Lhoťáci  2:1 (25:23, 16:25, 15:12)
09:50  Michálkovice B - Vega Hladnov  0:2 (21:25, 19:25)
11:40  Michálkovice B - Padlé hvězdy  0:2 (14:25, 26:28)
11:40  Michálkovice C - Koníci  2:1 (25:21, 20:25, 25:10)
12:30  Vega Hladnov - SP-SOU Mix  2:1 (25:18, 21:25, 15:12)
13:20  Michálkovice B - Tygři Dolní Benešov  1:2 (21:25, 25:13, 14:16)
14:10  Michálkovice C - Zlatíčka  2:0 (25:17, 25:23)
15:50  Vega Hladnov - Nepostradatelní  2:1 (25:16, 17:25, 15:13)
15:50  Michálkovice C - VK Bolatice  0:2 (16:25, 18:25)
16:40  Michálkovice C - RETYM  0:2 (21:25, 22:25)

 

Termín Typ zápasu / Soupeř Výsledek
16. 4. 2016  Zápasy o konečné umístění -
08:00  Michálkovice B - Haluzáci  2:1 (26:24, 11:25, 15:10)
08:00  Vega Hladnov - Tygři Dolní Benešov  2:0 (28:26, 32:30)
09:00  Michálkovice B - Nepostradatelní  1:2 (25:23, 15:25, 8:15)
09:00  Vega Hladnov - L.A. Poruba  0:2 (21:25, 18:25)
10:50  Michálkovice C - Blutym  1:2 (25:16, 22:25, 12:15)
10:50  Vega Hladnov - Padlé hvězdy  2:0 (25:9, 25:13)
11:40  Michálkovice B - SP-SOU Mix  2:0 (25:21, 25:19)
11:40  Vega Hladnov - Haluzáci  2:0 (25:19, 25:11)
13:20  Michálkovice C - Kulhající klokani  0:2 (16:25, 17:25)
14:10  Michálkovice B - L.A. Poruba  0:2 (13:25, 25:27)
15:50  Michálkovice C - Řepiště  2:0 (25:22, 25:20)

 


 

Tabulka 3. ligy OVL po základní části

ovl.jpg

Michálkovice C si zahrají ve finálové skupině o postup do 2. ligy OVL, Michálkovice B a Vega Hladnov si zahrají ve skupině o konečné umístění.

 

Termín Typ zápasu / Soupeř Výsledek
7. 11. 2015  Základní část -
09:00  Michálkovice B - Zlatíčka  0:2 (23:25, 7:25)
09:00  Michálkovic C - VK Bolatice  0:2 (24:26, 21:25)
10:00  Michálkovice B - RETYM  0:2 (12:25, 20:25)
10:00  Michálkovice C - BLUTYM  1:2 (25:19, 20:25, 13:15)
11:40  Michálkovice C - Vega Hladnov  2:1 (24:26, 25:19, 15:7)
12:30  Michálkovice B - SP-SOU Mix  0:2 (25:27, 9:25)
12:30  Vega Hladnov - Tygři  0:2 (19:25, 24:26)
14:10  Michálkovice C - Padlé hvězdy  2:1 (25:16, 10:25, 15:4)
14:10  Vega Hladnov - Koníci  0:2 (14:25, 17:25)
15:00  Vega Hladnov - Haluzáci  0:2 (23:25, 22:25)

 

Termín Typ zápasu / Soupeř Výsledek
29. 11. 2015  Základní část -
08:00  Michálkovice B - L.A. Poruba  0:2 (17:25, 15:25)
09:00  Michálkovice C - Haluzáci  2:0 (25:19, 25:13)
10:00  Michálkovice C - Řepiště  1:2 (25:13, 21:25, 12:15)
10:00  Michálkovice B - Tygři  1:2 (25:18, 20:25, 10:15)
10:50  Michálkovice B - Haluzáci  0:2 (17:25, 22:25)
11:40  Michálkovice C - Nepostradatelní  1:2 (22:25, 25:9, 9:15)
13:20  Vega Hladnov - Řepiště  0:2 (19:25, 20:25)
14:10  Vega Hladnov - VK Bolatice  0:2 (12:25, 8:25)
14:10  Michálkovice C - RETYM  2:0 (25:23, 25:22)
15:50  Vega Hladnov - SP-SOU Mix  2:0 (25:21, 25:21)

 

Termín Typ zápasu / Soupeř Výsledek
9. 1. 2016  Základní část -
08:00  Vega Hladnov - Lhoťáci  0:2 (19:25, 22:25)
10:00  Vega Hladnov - Padlé hvězdy  0:2 (14:25, 24:26)
10:50  Michálkovice B - VK Bolatice  0:2 (16:25, 18:25)
10:50  Vega Hladnov - RETYM  1:2 (24:26, 25:22, 9:15)
12:30  Michálkovice B - Nepostradatelní  2:0 (25:18, 25:8)
14:10  Michálkovice B - Řepiště  2:1 (25:23, 26:28, 18:16)
15:00  Michálkovice B - Kulhající klokani  0:2 (22:25, 22:25)

 

Termín Typ zápasu / Soupeř Výsledek
24. 1. 2016  Základní část -
08:00  Michálkovice B - Michálkovice C  0:2 (20:25, 16:25)
09:00  Michálkovice B - Vega Hladnov  1:2 (25:17, 27:29, 13:15)
10:00  Michálkovice C - Koníci  2:0 (25:10, 25:18)
11:40  Michálkovice B - Lhoťáci  2:0 (25:18, 25:23)
11:40  Vega Hladnov - BLUTYM  1:2 (15:25, 25:19, 14:16)
12:30  Michálkovice C - Zlatíčka  0:2 (20:25, 13:25)
13:20  Vega Hladnov - Kulhající klokani  2:1 (25:19, 17:25, 15:10)
14:10  Michálkovice C - SP-SOU Mix  2:1 (25:20, 18:25, 15:7)

 

Termín Typ zápasu / Soupeř Výsledek
14. 2. 2016  Základní část -
09:00  Vega Hladnov - Zlatíčka  0:2 (15:25, 15:25)
09:00  Michálkovice C - Kulhající klokani  0:2 (20:25, 19:25)
10:00  Vega Hladnov - Nepostradatelní  2:0 (25:22, 25:17)
10:00  Michálkovice C - Tygři  2:1 (18:25, 26:24, 15:12)
11:40  Michálkovice B - BLUTYM  0:2 (8:25, 25:27)
12:30  Vega Hladnov - L.A. Poruba  0:2 (22:25, 22:25)
13:20  Michálkovice C - L.A. Poruba  2:0 (25:19, 25:20)
13:20  Michálkovice B - Koníci  2:0 (25:21, 25:16)
14:10  Michálkovice C - Lhoťáci  2:0 (25:23, 25:17)
14:10  Michálkovice B - Padlé hvězdy  1:2 (25:17, 20:25, 13:15)