Jdi na obsah Jdi na menu
 


OVL 2013-2014

 Konečný stav 3. ligy po play-off OVL 2013/2014:

 

ovl2014.jpg

 

Michálkovice A postupují do 2. ligy OVL, Michálkovice B obsadily konečnou 16. příčku a Michálkovice obsadily konečnou 15. příčku OVL 2013/2014.

 

Výsledky finálového play-off OVL (26. 4. 2014)

Michálkovice B - Zlatíčka  2:0 (25:12, 25:16)
Michálkovice B - Blutym  0:2 (21:25, 26:28)
Michálkovice B - Retym  2:0 (25:21, 28:26)
Michálkovice A - VK Bolatice  2:0 (25:23, 25:17)
Michálkovice C - Sokol Krásné Pole  0:2 (24:26, 14:25)
Michálkovice A - Brenpartija  2:0 (25:21, 25:18)
Michálkovice C - Kalíšci  0:2 (10:25, 22:25)
Michálkovice C - Sekáči  0:2 (17:25, 18:25)
Michálkovice A - Dodeblíčkadodebla  2:1 (22:25, 25:18, 15:10)
Michálkovice C - Řepiště  0:2 (13:25, 12:25)
Michálkovice A - Mameluci  0:2 (10:25, 19:25)

 

Výsledky 3. hracího dne nadstavbové části (22. 3. 2014)

 Michálkovice B - Kalíšci                  1:2 (25:17, 16:25, 5:15)               
 Michálkovice B - Retym               2:1 (19:25, 25:21, 15:11)
 Michálkovice B - Řepiště  2:1 (25:22, 8:25, 15:12)
 Michálkovice C - Sekáči  1:2 (20:25, 25:22, 8:15)
 Michálkovice C - Zlatíčka                  2:0 (25:20, 25:22)
 Michálkovice C - Kalíšci  0:2 (25:27, 20:25)

 

Výsledky 3. hracího dne nadstavbové části (15. 3. 2014)

Michálkovice A - J.J.Darboven 2:0 (28:26, 27:25)     
Michálkovice A - Zářez 2:0 (25:14, 25:13) 
Michálkovice A - VK Bolatice 2:0 (26:24, 25:22) 

 

Výsledky 2. hracího dne nadstavbové části (22. 2. 2014)

Michálkovice A - Draci 2:0 (25:15, 25:15)
Michálkovice A - Černá Lavina 2:1 (21:25, 25:20, 15:12)
Michálkovice A - Brenpartija 2:1 (25:20, 22:25, 15:7)
Michálkovice B - Zlatíčka 2:1 (18:25, 25:14, 15:12)
Michálkovice B - Sekáči 0:2 (10:25, 21:25)
Michálkovice B - Retym 2:1 (22:25, 25:23, 15:10)
Michálkovice C - Sokol Krásné Pole 0:2 (20:25, 19:25)

 

Výsledky 1. hracího dne nadstavbové části (19. 1. 2014)

Michálkovice A - Dodeblíčkadodebla 2:1 (20:25, 25:16, 15:6)
Michálkovice A - Mameluci 2:0 (25:16, 25:19)
Michálkovice A - Strestým Brušperk 2:0 (25:22, 25:20)
Michálkovice B - Sokol Krásné Pole 2:1 (25:12, 18:25, 15:9)
Michálkovice B - Blutym 2:1 (15:25, 25:21, 15:12)
Michálkovice B - Michálkovice C 0:2 (18:25, 21:25)
Michálkovice C - Blutym 2:0 (25:19, 25:14)
Michálkovice C - Řepiště 2:1 (21:25, 25:14, 15:7)