Jdi na obsah Jdi na menu
 


Michálkovické jarní pinkání - 6. 3. 2010


 

          Při příležitosti oslav založení občanského sdružení "Michálkovický volejbal" a konání ustavující schůze o.s. jsme se rozhodli uspořádat volejbalový turnaj "Michálkovické jarní pinkání", turnaj amatérských týmů smíšenek (úroveň 3.OVL). Poprvé jsme si taky mohli dovolit ten luxus postavit dva týmy zhruba na stejné úrovni, jejich označení na "A" a "B" bylo tudíž čistě jen pro orientaci. Historicky prvního turnaje se krom našich výběrů zúčastnily týmy Tchibo, Kalíšci, Rychvald a Ďábli. Tedy co název týmu, to pojem.

       Jak se dalo čekat, zápasy byly mezi pozvanými týmy hodně vyrovnané a kupodivu i naše dvě "sedmičky" dokázaly uzmout soupeřům nějaký ten bodík. Přesto vše nakonec dopadlo dle předpokladů a v závěrečném pořadí se překvapení nekonalo.

          Prvenství si odváží dosavadní suveréni 3.ligy OVL tým Tchibo, kteří se i tuto sobotu na palubovce cítili jako doma. Dokonale sestavený a sehraný tým z "profesionálních amatérů" ztratil jen ve dvou zápasech a to ještě jen po bodíku. Rovněž druzí Kalíšci si splnili svůj vysoký standart a potvrdili, že na každém turnaji je třeba s nimi počítat. Už teď se těšíme, až se s nimi střetneme příští víkend na jejich turnaji! Příjemným překvapením našeho turnaje byli celkově třetí Ďábli, jejichž nahrávačky byly ozdobou sobotního klání a to nejen svou hrou. Poněkud smolně se dnes vedlo borcům ze sousedního Rychvaldu, kterým utekla medailová pozice nakonec jen o skóre, byť ještě v posledním zápase sahali po druhém místě!

         Za nezištnou pomoc s přípravou a průběhem celého turnaje děkuji tchibovic Joli, naši ekonomce Lence a "barmance" Elen s dcerou, bez kterých by to prostě nešlo. Ještě že ta děvčata máme.

ovl.jpg

Sestavy Michálkovic:

         Michálkovice "A": Rendys (C), Tomáš V., Tomáš K., Rostík, Miláno, Pája a Radka

         Michálkovice "B": Lenka (C), Tomáš B., Petr E., Petr P., Dalí, Pavel a Lucka

 

Celkové pořadí:

  1. Tchibo                  13 b.   (8:2)
  2. Kalíšci                    9 b.   (6:4)
  3. Ďábli                      7 b.   (5:5)
  4. Rychvald                 7 b.   (5:5)
  5. Michálkovice "A"      5 b.   (4:6)
  6. Michálkovice "B"      4 b.   (2:8)
 

Náhledy fotografií ze složky Michálkovické jarní pinkání 6.3.2010