Jdi na obsah Jdi na menu
 


BOHUMÍNSKÁ LIGA 2014


 

Hrací dny:

Květen - 3. 5. 2014, 10. 5. 2014, 17. 5. 2014, 24. 5. 2014

Červen - 14. 6. 2014, 28. 6. 2014

 

Lokalita: Kuželna Bohumín


 

Rozpis Bohumínské ligy:

Datum - 3. 5. 2014 - ODEHRÁNO

Hned první hrací den Bohumínské ligy nás čekalo vskutku "přívětivé počasí" v podobě venkovní teploty méně než 10 stupňů Celsia. V tomto krásném počasí nás čekala porce hned 4 zápasů, z nichž dva jsme odehráli na antuce a dva na umělém povrchu.

Všechny zápasy byly zajímavé a byť jsme nám nakonec chyběl šestý spoluhráč do týmu, soupeřům jsme body urvat nedokázali a ve všech zápasech jsme těsně podlehli.

Celý hrací den se nesl v naprosto pohodovém duchu s velkou dávkou srandy.

Všem účastníkům prvního hracího dne je potřeba vzdát hold, že se s vervou pustili do tohoto chladného volejbalového dobrodružství, rozhodně to stálo za to! :-)

 Michálkovice - Šelmy  0:2
 Michálkovice - Vykopávky  0:2
 Michálkovice - Mimikry  0:2
 Michálkovice - Chlli con diablo  0:2

 

bl-michalky.jpg

Sestava týmu Michálkovice: Radka, Michal, Lucka, Tomáš a Filip

 

 

Datum - 10. 5. 2014 - ODEHRÁNO

Michálkovice v tento den neměly naplánovány žádné zápasy.

 

 

Datum 17. 5. 2014 - ODEHRÁNO

V dalším hracím dni Bohumínské ligy nám počasí znovu neukázalo svou nejvlídnější tvář a veškerá utkání se musela odehrát v azylu na Bohumínském gymnáziu. Po úvodní porážce od týmu Puzzle jsme výhrou nad týmem MASH revival získali první cenné body do naší tabulky. Program dle stanoveného harmonogramu běžel tak skvěle, že jsme si před dalším plánovaným zápasem stihli předehrát zápas s Pajtáši, kterým jsme však podlehli. V následujícím zápase jsme následně porazili Kesony 2:0 a na závěr jsme odehráli napínavou bitvu s Kokosy, týmem postoupivším letos do 1. ligy OVL, bohužel jsme favoritovi zápasu body jen těsně nesebrali a prohráli jsme rovněž 0:2.

 Michálkovice - Puzzle  0:2
 Michálkovice - MASH revival  2:0
 Michálkovice - Pajtáši  0:2
 Michálkovice - Kesoni  2:0
 Michálkovice - Kokosy  0:2

Sestava týmu Michálkovice: Kuba, Martin, René, Filip, Lucka, Radka

 

 

Datum 24. 5. 2014 - ODEHRÁNO

Ve třetím hracím dnu nás čekaly poslední dva zápasy základní části, které jsme museli zvládnout a vyhrát, pokud jsme chtěli pomýšlet na eventuální postup do čtvrtfinále při souhře ostatních výsledků. Náš první zápas jsme začali v nevlídném větrném počasí doprovázeném hromobitím bez asistence deště. V napínavé hře s celkem Zkorodované Pípy jsme svedli opětovně urputný souboj, ve kterém jsme nakonec tahali za krátší konec. Ve druhém a posledním zápase náš výkon proti dosud poslednímu celku nebyl optimální a soupeři jsme darovali první body v lize. Po těchto porážkách jsme ztratili šanci na čtvrtfinalová klání a utkáme se tak pouze ve skupině o cenu útěchy.

Michálkovice - Zkorodované Pípy 0:2
Michálkovice - Tým Rozkoše 0:2

 

 

Datum 14. 6. 2014 - ODEHRÁNO

Michálkovice v tento den neměly naplánovány žádné zápasy.

 

 

Datum 28. 6. 2014 - ODEHRÁNO

Zápasy o konečná umístění + Finále

Na finálovém dni Bohumínské ligy nás čekaly zápasy o konečné 9. - 12. místo. Hned na úvod dne jsme se znovu potkali s týmem Šelmy, na které jsme bohužel nestačili. Chuť jsme si tak spravili závěrečným vítězstvím nad celkem Tým Rozkoše, který jsme porazili jednoznačně 3:0 a obsadili jsme tak celkové 11. místo.

Michálkovice - Šelmy 0:3
Michálkovice - Tým Rozkoše 3:0

dsc_1697.jpg

Sestava týmu Michálkovice: Radim, Kuba, Lukáš, Lucka, Danka, Filip

 

Konečné pořadí Bohumínské volejbalové ligy 2014

                                 ovl.jpg