Jdi na obsah Jdi na menu
 


2. ročník Marf cupu v Polance 14.05. 2011

           Turnaj pro 12 týmů ve třech skupinách po čtyřech. Sraz již v 7:30, první zápasy v 8:00!

          Z každé skupiny pak postupují do bojů o 1-4. místo první tři družstva, čtvrté pak bude doplněno o družstvo, které se umístilo v základních skupinách na druhém místě a které bude mít nejvíce vyhraných bodů (v případě shody rozhoduje poměr vyhraných setů, následně pak vyhrané míče, v krajním případě rozhodne los).

          Totéž platí při rozdělení družstev po odehraných základních zápasech při rozděleních o celkové umístění 5-12. místo s tím, že druhá skupina, o celkové umístění 5.-8. místo, bude tvořena družstvy, která se v základních skupinách umístila na druhých místech + k nim přibudou dvě družstva, která se umístila v základních skupinách na třetích místech a která získala nejvíce bodů (v případě shody rozhoduje poměr vyhraných setů, následně pak vyhrané míče).

          Třetí skupina, hrající o celkové  9.-12. umístění, bude tvořena družstvy, která se umístila v základních skupinách na třetím a čtvrtém  místě.

          Ve skupinách o celkové umístění začínají všechna družstva od nuly. Všechna utkání se hrají na dva vítězné sety do 25ti bodů bez ztrát (konec setu dovršením 25ctého bodu – tedy ne rozdílem dvou bodů). Třetí set je zkrácen do 15 bodů (konec setu dovršením 15ctého bodu).